O nas

GRĄCCY

Miło Cię widzieć!

Jesteśmy zakochanym małżeństwem. Zakochanym w sobie, zakochanym w naszych dzieciach i zakochanym w wspólnej pasji do fotografii.

Poznaj nas

Jesteśmy zakochanym małżeństwem. Zakochanym w sobie, zakochanym w naszych dzieciach i zakochanym w wspólnej pasji do fotografii (i w piesku, który jest również członkiem naszej rodzinki). W naszych kadrach chcemy uchwycić to co najpiękniejsze- emocje. Tak by po spojrzeniu na zdjęcia po latach wróciły wspomnienia. Kochamy piękne światło, a jeśli go nie ma, to tworzymy je sami.

Nie zamykamy się na jeden rodzaj fotografii. Ciągle się doskonalimy, tak aby nasze fotografie były coraz lepsze. Uwielbiamy fotografię reportażową, zwłaszcza śluby, chrzty i sesje lifestylowe oraz sesje noworodkowe i dziecięce. Jeśli masz unikalne zadanie, z chęcią się go podejmiemy.

Mieszkamy w Warszawie i okolicach Mławy. Tak wiemy- dziwnie to brzmi, ale jak tylko możemy spędzamy czas w rodzinnych stronach. Fotografujemy głównie w tych okolicach, ale z wielką ochotą spotkamy się z Wami choćby na końcu świata.

Jesteśmy oficjalnym partnerem portalu Wesele z Klasą.

Grąccy Fotografia- Pełna emocji, naturalna fotografia ślubna

Czym się zajmujemy

Kochamy robić zdjęcia. Skupiamy się na fotografii ślubnej, ciążowej, noworodkowej i rodzinnej.

Dlaczego MY

Po prostu jesteśmy normalni, fajni i profesjonalni. To jest naszą największą zaletą i pozwala nam dotrzeć do ludzi nadających na tych samych falach, z którymi współpraca to sama przyjemność.

Czemu to robimy

Fotografujemy bo uwielbiamy radość naszych klientów w momencie przekazania zdjęć. Jest to niezwykle budujące. Staramy się przelać naszą radość na papier i publikujemy Wasze historie na blogu.

People Say

Opinie Klientów

Zawsze powtarzamy, że Wasze zadowolenie jest najważniejsze. Przykładamy się do pracy i wkładamy w nią całe serca. A miłe słowa dodają nam skrzydeł.